image1 image2 image3 image4
image5 image6 image7 image8
image9 image10 image11 image12

Praca Specjalista ds. Systemów Logistycznych w Radomiu

Bank Danych o Inżynierach, działając w imieniu pracodawcy, poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. Systemów Logistycznych

nr ref. 8802

(oferta ważna do 17.02.2017)

Opis pracodawcy:

Międzynarodowa firma - dystrybutor elementów złącznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość systemów logistycznych (np. Kanban, EDI, 2Box)
  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • bardzo dobra znajomość branży teleinformatycznej
  • bardzo dobra znajomość środowiska Windows
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność i chęć do wyjazdów służbowych

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, sprzedaż i utrzymanie kompleksowych systemów logistycznych
  • nadzór i optymalizacja istniejących systemów logistycznych
  • prezentacje systemów logistycznych
  • wdrażanie nowych systemów logistycznych

Firma oferuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • możliwość pomocy w relokacji

Miejsce podjęcia pracy:

  • Radom

Więcej ofert pracy dla inżynierów na www.bdi.com.pl

Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą wyspecjalizowana firmą doradztwa personalnego w Polsce. Już od ponad 25 lat aktywnie wspieramy polskich inżynierów w budowaniu ich karier zawodowych. Pomagamy w szukaniu pracy, weryfikujemy pracodawców i podpowiadamy jak skutecznie aplikować. Dotychczas z naszej pomocy skorzystało już blisko 200 tysięcy inżynierów, zarówno tych zaraz po studiach jak i tych posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe.
Dołącz do nich i zyskaj sprawdzonego sojusznika na rynku pracy.

Asystent spedytora Done Deliveries

Praca dla absolwenta kierunku transport

Więcej informacji w załączniku.

Retos transport - praca

z siedzibą w Skoczowie poszukuje pracownika na stanowisko:

Spedytora Międzynarodowego z językiem angielskim

Głównym obszarem działalności jest organizowanie transportów na terenie Polski i Europy Zachodniej. Specjalizujemy się w transporcie samochodów osobowych oraz ciężarowych na autotransporterach.

Miejsce pracy: Skoczów
Region: śląskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Komunikatywność i orientacja na bezpośrednią współpracę z klientem,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Operatywność,
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Do zakresu obowiązków będzie należeć :

  • Koordynacja i nadzór nad prawidłową realizacją zleceń
  •  Dbanie o pozyskane relacje biznesowe
  • Zdobywanie Zleceniodawców w przewozach krajowych i międzynarodowych

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji,
  • codzienny kontakt z językiem obcym.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, w tytule wpisując nazwę stanowiska na adres email :

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Pomiary ruchu drogowego - praca dla studentów

Załączniki:
Pobierz plik (ogloszenie.pdf)Ogłoszenie w wersji pdf