image4 image1 image2 image3 image4
image5 image4 image6 image7 image8
image9 image10 image11 image4 image12

Praca dla absolwenta kierunku transport

Miejski Zarząd Dróg poszukuje pracownika na stanowisko Podinspektor lub Inspektor ds. Inżynierii Ruchu. Szczegóły pod adresem:

Praca Specjalista ds. Systemów Logistycznych w Radomiu

Bank Danych o Inżynierach, działając w imieniu pracodawcy, poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. Systemów Logistycznych

nr ref. 8802

(oferta ważna do 17.02.2017)

Opis pracodawcy:

Międzynarodowa firma - dystrybutor elementów złącznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość systemów logistycznych (np. Kanban, EDI, 2Box)
  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • bardzo dobra znajomość branży teleinformatycznej
  • bardzo dobra znajomość środowiska Windows
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność i chęć do wyjazdów służbowych

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, sprzedaż i utrzymanie kompleksowych systemów logistycznych
  • nadzór i optymalizacja istniejących systemów logistycznych
  • prezentacje systemów logistycznych
  • wdrażanie nowych systemów logistycznych

Firma oferuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • możliwość pomocy w relokacji

Miejsce podjęcia pracy:

  • Radom

Więcej ofert pracy dla inżynierów na www.bdi.com.pl

Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą wyspecjalizowana firmą doradztwa personalnego w Polsce. Już od ponad 25 lat aktywnie wspieramy polskich inżynierów w budowaniu ich karier zawodowych. Pomagamy w szukaniu pracy, weryfikujemy pracodawców i podpowiadamy jak skutecznie aplikować. Dotychczas z naszej pomocy skorzystało już blisko 200 tysięcy inżynierów, zarówno tych zaraz po studiach jak i tych posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe.
Dołącz do nich i zyskaj sprawdzonego sojusznika na rynku pracy.

Retos transport - praca

z siedzibą w Skoczowie poszukuje pracownika na stanowisko:

Spedytora Międzynarodowego z językiem angielskim

Głównym obszarem działalności jest organizowanie transportów na terenie Polski i Europy Zachodniej. Specjalizujemy się w transporcie samochodów osobowych oraz ciężarowych na autotransporterach.

Miejsce pracy: Skoczów
Region: śląskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Komunikatywność i orientacja na bezpośrednią współpracę z klientem,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Operatywność,
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Do zakresu obowiązków będzie należeć :

  • Koordynacja i nadzór nad prawidłową realizacją zleceń
  •  Dbanie o pozyskane relacje biznesowe
  • Zdobywanie Zleceniodawców w przewozach krajowych i międzynarodowych

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji,
  • codzienny kontakt z językiem obcym.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, w tytule wpisując nazwę stanowiska na adres email :

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Asystent spedytora Done Deliveries

Więcej informacji w załączniku.